Nometne meitenēm vecumā no 15-19 gadiem


Nometne meitenēm!
Ja Tev ir 15-19 gadi un vēlies šajā vasarā piedzīvot kaut ko skaistu un neaizmirstamu, tad šī ir lieliska iespēja!
Marta kopā ar Sabine, kā pašas saka:
“Apvienojušas savus draudzeņu spēkus un ir sagatavojušas skaistu, vērtīgu un foršu nedēļas nogali jauniešu meitenēm no 15 līdz 19 gadiem!

Nometne “pazīt sevi = pazīt Tevi” tiek rīkota pirmo reizi!
Tā būs lieliska iespēja Tev, pavadīt laiku iepazīstot savu sirdi un Tā sirdi, kurš to radījis. Tu varētu jautāt, kāpēc man to vajag, tad mēs gribam Tev teikt, ka Tev to vajag, jo Tev visu atlikušo dzīvi būs jāpavada laiks ar sevi un pazīt sevi nav viegls darbs. Tieši tāpēc mēs gribam piedāvāt Tev nedēļas nogali, kuras laikā varēsi atiet no ikdienas skrējiena un ieklausīties sevī.
Nometnes rīkotājas, caur savu pieredzi, darbā ar jauniešu meitenēm saprata, ka meitenes vieno vieni un tie paši jautājumi – kas es esmu, kāpēc es esmu tāda kāda esmu, kas tās par emocijām, no kurienes tās nāk, vai tiešām Dievam ir plāns priekš manis? – uz šiem un vēl citiem jautājumiem mēs centīsimies rast atbildes kopīgiem spēkiem.

Šis nometnes laikā Tev būs iespēja klausīties dažādas lekcijas, dziedāt, dejot, nodarboties ar mākslu, rakstīt, izpaust sevi, runāt un klausīties, uzdot jautājumus!

Ja domā, ka šī nometne ir domāta Tev vai kādai meitenei, vecumā no 15 – 19 gadiem, tad negaidi un piesakies, jo vietu skaits ir ierobežots!

“Jo mēs esam viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.” /‭‭Efeziešiem 2:10/

Pieteikuma anketa: šeit.


Comments are closed.