Vasaras Bībeles skola 2013

Jau ceturto gadu Priekulē notika draudzes organizētā bērnu dienas nometne Vasaras Bībeles skola. Nometne ilga piecas dienas no 20.-24. augustam un šogad pulcēja vairāk nekā septiņdesmit bērnu no Priekules un tās tuvākās un tālākās apkārtnes. Vasaras Bībeles skolas nosaukums šogad bija „Seglu Ridža rančo” ar moto „Tev ir jautājumi? Meklēsim atbildes!„ Bērniem ir jautājumi un viņiem ir nepieciešamas atbildes! Viena no pirmajām lietām, ko bērni grib zināt ir: „Kas es esmu?” jeb citiem vārdiem sakot, „Kas manī ir īpašs?” Mēs dzīvojam pasaulē, kurā cilvēki meklē savu identitāti automašīnās, ar ko viņi brauc, drēbju zīmolos, kuras tie valkā, amatu nosaukumos u.c. Taču ir nepieciešams saprast, ka katrs esam vērtīgi paši par sevi, jo Dievs mūs ir brīnišķus radījis. Citi jautājumi, uz kuriem Bībeles skolā meklējām atbildes, ir: Vai Dievs patiešām rūpējas par mani? Kāds ir Dieva plāns manai dzīvei? u.c.

Vasaras Bībeles skolā bērni:
• iepazinās ar Bībeles stāstiem un meklēja atbildes uz svarīgiem dzīves jautājumiem,
• skatījās īsfilmas par Amerikas kovbojiem, iepazinās ar kovboju dzīvi rančo, uzzināja dažādus interesantus faktus par kovboju dzīvi, apģērbu, par zirgiem, par kovboju piedzīvojumiem,
• nodarbojās ar sportiskām aktivitātēm,
• piedalījās dziedāšanas nodarbībās,
• rokdarbu stacijā veidoja glezniņas un citus roku darinājumus,
• kā arī gatavoja našķus.

Bija organizētas arī zirgu un poniju izjādes, kas bērnu vidū guva nedalītu atsaucību. Nometni noslēdza sadraudzības pasākums vecākiem, kurā bērni un nometnes vadītāji dalījās ar nometnē piedzīvoto, tostarp tika dziedātas nometnes laikā sagatavotās dziesmas un prezentēti darinātie rokdarbi. Nometne notika ar Priekules novada domes atbalstu.


Comments are closed.