Pusaudžu draudzību dienu nometne Jūrmalciemā

Ar Priekules baptistu draudzes pusaudžu iniciatīvu un projekta „Paplašini robežas 2” ietvaros no 2.-6. jūlijam Jūrmalciemā jūras tuvumā Rogu ģimenes īpašumā notika Priekules pusaudžu draudzības dienas. Šo dienu moto bija „Ar Dievu mēs spējam visu!” Piedalījās ap 20 mūsu pilsētas un apkārtnes pusaudžu.

Viss iesākās ar to, ka ar mikroautobusu nokļuvām Bernātos un sākām savu 10 km ceļojumu līdz Jūrmalciemam, ejot gar jūras malu (daži pa jūru). Labi iedeguši ieradāmies „Jaunulpēnu” mājās , kur mūs sagaidīja visjaukākās un viesmīlīgākās saimnieces. Šajās piecās dienās ļoti labi iepazinām viens otru, mācījāmies uzticēties Dievam, slavējām Viņu par Viņa varenajiem darbiem, piedzīvojām dažādus pārsteigumus no Dieva un viens no otra. Neizpalika arī praktisks darbs – šoreiz lielā malkas talka, kurā tika pārbaudīta mūsu pacietība un izturība, bet mēs to paveicām… Gādīgais mājas saimnieks Ivars Roga mūs lutināja ar paša nozvejotām un čiekuros kūpinātām dažādām zivīm. Redzējām un mazliet varējām arī piedalīties to kūpināšanas procesā. Tika mums arī brīnišķīgi izbraucieni jūrā ar mazu zvejas kuģīti. Tas bija lielisks piedzīvojums!

Vēl kāda lieta, kas paliks atmiņā ir reāla glābšanas plosta atvēršanās demonstrācija. Bērni varēja praktiski redzēt, kā tas notiek, un uzzināt visu par tajā esošām lietām, to nepieciešamību, nogaršot uz plosta esošu maizīti, ūdeni, redzēt, kā darbojas signālraķetes, un izmēģināt plostu jūrā. Šajās lietās mūs visus izglītoja mūsu draudzes sludinātājs Mārcis Zīverts.

Protams, kopā arī spēlējām dažādas izturības un atjautības spēles. Ar skolotāju Zentu Svaru cēlām smilšu pilis. Pāri visam vēl lielie ūdens prieki, sauļošanās, atpūta šūpuļtīklos, neaizmirstama nakts trase, kuriozi, kā arī iedvesmojoši vakara viesi – Estella Gulbe, Miķelis Mažis.

Paldies pusaudzēm Martai, Amandai un Rebekai par neatlaidību un ierosmi rīkot šādas tik piepildītas un neaizmirstamas dienas. Paldies saimniecei Aigai un viņas komandai, kas mūs četrreiz dienā veselīgi pabaroja. Paldies Vaidai Šeflerei par sponsoru meklēšanu un garšīgu dārzenīšu, riekstu sagādi. Paldies Sintijai Konkolai, Valteram Siksnam un viņa draugam Raitim.

Piecas dienas pusaudžus un pārējos pieskatīja – Liena Ašme.

Šeit video par glābšanas plosta atvēršanās demonstrāciju: atvērt.


Comments are closed.