Vasaras Bībeles skola 2016 “Brīnumi”

Jau septīto gadu Priekules baptistu draudze piedāvāja iespēju bērniem vecumā no pieciem līdz desmit gadiem piedalīties aizraujošā dienas nometnē Vasaras Bībeles skolā, kas šogad notika no 21.līdz 24. jūnijam ar nosaukumu “BRĪNUMI”. Tajā piedalījās 62 bērni, kuri dalījās piecās grupās.

Tie bija svētki četru dienu garumā Priekules baptistu draudzes teritorijā un noslēgumā – dārza svētki kopā ar vecākiem. Šogad daļu nodarbību vadīja draugi no Floridas ASV angļu valodā, ļaujot mums baudīt tik ļoti pārdomātas un interesantas aktivitātes. Katram nodarbību vadītājam bija tulks, bet bija prieks redzēt un dzirdēt kā bērni pielietoja savas angļu valodas zināšanas, reizē mācot draugiem latviešu valodas vārdus. Katru dienu mūs pārsteidza Brīnumainie rokdarbi, sports, ceļojums Bībelē, dziedošās lelles, priecīga mūzika, dziesmas un, protams, našķi. Brīžiem sarunas abās valodās: gan latviešu, gan angļu! Bērni varēja uzzināt vairāk par Dievu un Viņa Brīnumu darbiem, viens par otru, paši par sevi, kā arī par brīnišķīgo pasauli sev apkārt.

Paldies draugiem no Floridas Makgregora baptistu draudzes, mūsu Priekules baptistu draudzes komandai un Priekules novada pašvaldībai par projekta atbalstu, paldies vecākiem par savu bērnu uzticēšanu draudzes komandai un paldies Dievam! Paldies Priekules novada pašvaldībai, kas atbalstīja šīs aktivitātes!

Bildes skatiet šeit.


Comments are closed.