Ziemas Drafts Purmsātos

No 17.-19.martam Purmsātos risinājās Baltijas Pastorālā Institūta organizēta apmācība / nometne „BPI Dienvidkurzemes Ziemas Drafts” puišiem vecumā no 14 līdz 20 gadiem ar moto: „Mēs nemeklējam pareizos, bet aicinātos. Mēs nemeklējam ērtos, bet drosmīgos. Mēs nemeklējam pārgudros, bet atbildīgos. Mēs nemeklējam tos, kas prot tikai pasūtīt, bet grib būt sūtīti!” Dienvidkurzemes Ziemas drafts bija par vīrišķību, un tā mērķis – palīdzēt puišiem gūt labāku izpratni par Evaņģēliju un to, ko Bībele māca, kā pastāvēt mūsdienu sabiedrībā kā Dieva vīriem. Jaunieši Draftā mācījās pilnveidot raksturu un spēju darboties komandā, mācījās sekot Kristum kā paraugam, saprast savu aicinājumu un labāk sagatavoties kalpošanai. Kopā bijām 17 vīri, kas bija gatavi atdot no sevis visu.

Aigars Dzērvēns: Vislabāk no Ziemas drafta man patika tas, ka džeki bija gatavi atdot visus 100% pat tad, kad tas bija grūti. Protams, vēl ļoti svarīgi bija tas, ka mēs varējām džekiem pastāstīt, kāda ir vīriešu identitāte! Personīgi man liels pārbaudījums bija nakts pārgājiens. Drafta laikā Dievs man atgādināja par apsolījumiem, ko biju devis Dievam un nedaudz piemirsis. Bet tagad zinu, ka Dievs grib to labāko priekš mums!

Gregors Mažis: Ziemas draftā man bija iespēja piedalīties kā slavēšanas vadītājam un palīgvadītājam. Biju ļoti pārsteigts par jauno vīru pašaizliedzīgo rīcību dažādās situācijās un stingro raksturu. Vīri, kuri nometnes sākumā bija mazliet nobijušies un satraukti, nometnes beigās mājās aizbrauca Svētā Gara piepildīti un ar mērķi. Es lepojos, ka mūsu draudzēs ir vīri, kuri vēlas uzņemties atbildību un rīkoties, kad Dievs uzrunā.

Valters Siksna: Uzskatu, ka Ziemas drafts bija izdevies, džeki atdeva no sevis visu un izdarīja līdz galam. Tiešām lepojos ar Dienvidkurzemes džekiem! Tieši viņi būs tie, kas vēlāk vadīs draudzes un savas ģimenes.


Comments are closed.