Jaunieši

Mēs esam Priekules jaunieši, kuri tic Dievam, un no Viņa saņemto mīlestību esam gatavi dot tālāk mūsu pilsētai.

Katru piektdienu plkst. 18:30 mēs tiekamies Priekules baptistu draudzes namā, lai kopīgi mācītos par Bībelē atklātajām dzīves patiesībām, dziedātu dziesmas Dievam un pavadītu labu laiku kopā. Ja esi vecumā no 12 līdz 19 gadiem, nāc un pievienojies mums!
Vari sekot līdz mūsu jaunumiem un aktivitātēm mūsu Instagram profilā (@pbd.jaunieši).

Nāc pats, ņem līdzi draugus un tiekamies piektdienās!


Jauniešu nometne “Vienmēr virsotnē” 2020

No 10. līdz 14. augustam mēs, draudzes jaunieši kopā ar draugiem, pulcējāmies Jūrmalciemā uz mūsu šīs vasaras nometni “ VIENMĒR VIRSOTNĒ 2020”. Esam pateicīgi Dievam par neizmērojamo žēlastību, kuru Viņš ļāva mums baudīt šo piecu dienu garumā. Nometne ir liels piedzīvojums ikvienam gan dalībniekiem, gan grupu vadītājiem, gan virtuves komandai, gan tehniskajiem darbiniekiem un arī visiem citiem, kuri iesaistās.
Vairāk šeit.


Liepājas un Priekules jauniešu vakars 2019

18. oktobrī pie draudzes jauniešiem ciemojās Liepājas Pāvilu baptistu draudzes jaunieši ‘’Highlight’’. Kopā bijām 40-50 jauniešu un ticam, ka šādi būtu jāizskatās jauniešu vakariem katrā Latvijas pilsētā, kur jaunieši sanāk kopā, lai slavētu Dievu, klausītos Viņa Vārdu un koptu sadraudzību. Mums bija brīnišķīga iespēja to praktizēt! Bildes šeit.
Jauniešu Ziemassvētki 2018

21.decembrī Priekules baptistu draudzes jaunieši nosvinēja Ziemassvētkus. Vairāk šeit.


Jaunieši svētkos ciemojas pie Priekules senioriem

Jaunieši decembrī viesojās pie Priekules novada senioriem, sniedza nelielu koncertu. Bildes ŠEIT.
Jauniešu eglīte 2015

Pielūgsmes vakars, 2015.g.jauniešu sezonas iesākums

Jauniešu vakari jaunajā sezonā iesākās ar spēļu dienu un pielūgsmes vakaru Priekules kultūras namā kopā ar Lību Ēci-Kalniņu un draugiem. Bija jautri, bet arī vērtīgi dzirdēt iedvesmojošas uzrunas, kopā ar draugiem vienoties dziesmās, atkal satikties. Bildes no jauniešu spēļu dienas un pielūgsmes vakara ŠEIT.

Misija Ķūļciemā kopā ar Mērsraga jauniešiem

No 29.jūlija līdz 2.augustam Ķūļciemā, Talsu novadā, notika Misijas dienas, kurā piedalījās jauniešu komanda no Priekules baptistu draudzes kopā ar draugiem no Kalētiem, kā arī Mērsraga baptistu draudzes jaunieši. Misija – tas ir amerikāniski? Nē, tas ir bībeliski. Jo Jēzus sūtīja savus mācekļus misijā. Vairāk šeit.
Fusion Music camps – Mūzikas nometnesŠogad Latvijā būs jau 5 FUSION Mūzikas nometnes!!!!
Fusion’Liepāja 27.06. – 4.07. Fusion’Vaiņode 11. – 18.07. Fusion’Rīga 11. – 18.07. Fusion’Grobiņa 24.07. – 31.07. Fusion’Ventspils 25.07. – 31.07. Vairāk šeit.


RESTARTS + IMPULSS

Liepājas Pāvila baptistu draudzes jaunieši RESTARTS 30. janvārī ciemojās pie Priekules draudzes jauniešiem IMPULSS, lai kopā mācītos, slavētu Dievu un draudzētos. Bildes šeit.


Kā JAUNieši JAUNo gadu sagaidīja

31.decembrī Priekules baptistu baznīcā pulcējās draudzes jaunieši kopā ar draugiem no citām draudzēm, lai kopā sagaidītu Jauno gadu. Bija piparkūku cepšana, spēles, pielūgsme, sarunas, sautēti kāposti, desiņas, kūka, draudzēšanās, kā arī pilsētas salūta vērošana. Bildes šeit.
Jaunieši palīdz pašvaldībai

22.decembrī draudzes jaunieši kopā izvadāja visai Priekule avīzes un Priekules gada kalendāru. Kopā strādājām, nogurām, iepazinām Priekuli un piedzīvojām Dievu. Prieks, ka rezultātā vēl vairāk varam sadarboties ar pašvaldību.


Jaunieši vāc līdzekļus projektam #zvaigzneaustrumos

10. novembrī draudzes jaunieši piedalījās skolas Mārtiņdienas tirdziņā, kur vāca līdzekļus labdarības projektam #zvaigzneaustrumos. Dievs bagātīgi svētīja jauniešu idejas – darinātie koka dekori, saldējuma kokteiļi u.c. idejas ļāva kopā savākt 98,38 EUR. Dievs ir labs! Jauniešiem par šo naudu būs iespēja piepildīt projekta #zvaigzneaustrumos #kurpjukastes un tās nosūtīt Sīrijas un Irākas bēgļu bērniem Jordānā!

Vairāk šeit.


Atzinība jauniešiem par iniciatīvu

Oktobrī biedrība “ Liepājas rajona partnerība” rīkotajā konferencē “Dzīves kvalitātes uzlabošana cilvēkiem laukos” patiesu atzinību izpelnījās Priekules baptistu draudzes jaunieši un atbalsta komanda, kuri saņēma balvu par radošo iniciatīvu un saturīga brīvā laika organizēšanas iespējām jauniešiem, šī gada vasarā kopā ar citiem kalpotājiem dažādu komandu sastāvā noorganizējot vairākas aktivitātes bērniem un jauniešiem – Vasaras Bībeles skolu, laivu ekspedīciju Tēvi un dēli un pusaudžu pārgājienu / nometni Jūrmalciemā. Vairāk lasiet šeit.


Iespaidi no jauniešu vadītāju konferences Čehijā

Draudzes jauniešu kalpošanas vadītājam Valteram septembrī bija iespēja piedalīties pasaules organizācijas Josiah Venture jauniešu vadītāju konferencē Čehijā, netālu no Ostravas, Malenovices viesnīcā kalnos. Kopā šajā konferencē piecu dienu garumā piedalījās 280 dalībnieki no 13 centrālās un Austrumeiropas valstīm. Vairāk lasiet šeit.
Pusaudžu un jauniešu vakari ar draugiem no ASV

Pusaudžu & jauniešu vakari ar ASV draugiem – spēles, sarunas, liecības, dziesmas. Bildes šeit.
2014./2015. gada jauniešu vakaru sezonas iesākums

Iesākot jaunā mācību gada jauniešu tikšanās reizes kā tradīcija ir Pielūgsmes vakars, kas arī šogad siltā 6. septembra vakarā pulcēja jauniešus un citus sirdī jaunos Priekules baptistu baznīcā. Vairāk par šo pasākumu šeit.


Piedalījāmies jauniešu un pusaudžu dienās ar ASV draugiem

Šogad ASV draugu misijas nedēļas ietvaros kopā ar draugiem amerikāņiem bija noorganizētas sporta, mūzikas, drāmas dienas pusaudžiem un jauniešiem. Vairāk informācijas lasiet šeit.


Piedalījāmies jauniešu konferencē 4 krēsli

Piedalījāmies jauniešu konferencē 4 krēsli Šī gada 28. februārī un 1. martā Rīgas Lutera draudzes namā notika biedrības “Jauniešu Virzība” organizētā konference “4 krēsli”. Konferences mērķis bija izaicināt jauniešus fokusēties uz māceklību – veidojot par Kristus mācekļiem citus jauniešus, kuri varētu mācekļot vēl citus. Vairāk informācijas par šo konferenci lasiet šeit.
2013./2014. gada jauniešu vakaru sezonas iesākums

Vakars ar Āgenskalna pielūgsmes grupu2013./2014. gada jauniešu vakaru sezona iesākās ar pielūgsmes vakaru 12. oktobrī, kurā muzicēja Āgenskalna baptistu baznīcas pielūgsmes grupa Miķeļa Mārtiņa Maža un Džanetes Tabakas vadībā. Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.


Team building aktivitātes Aizvīķos

Team building aktivitātes AizvīķosJaunieši 2013. gada aprīlī 3 dienas pavadīja Aizvīķu baznīcā, kur notika komandu veidošanas aktivitātes. Uzdevumi, kas izaicina katru individuāli, veido un nostiprina komandu, palīdz atklāt katra stiprās un vājās puses. Kopā bijām vairāk kā 15 jaunieši, kas izpildīja tuvu pie desmit uzdevumiem, draudzējāmies, ēdām, lūdzām, dziedājām, gulējām, nogurām un dalījāmies. Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.


2012. gada Ziemassvētku vakariņas

Pirms 2012. gada Ziemassvētkiem jaunieši tikās īpašās Ziemassvētku vakariņās, pārdomāja iepriekšējā gadā piedzīvoto, daudz smējās un svinēja Ziemassvētkus. Lielisks vakars lieliskā kompānijā ar labiem draugiem un gardu ēdienu.


2012./2013. gada jauniešu vakaru sezonas iesākums

2012./2013. gada jauniešu vakara sezonu iesākām ar koncertu un pielūgsmes vakaru. Šeit var redzēt bildes no šī vakara.


Spēļu un filmu vakari

Ik pa laikam pēc jauniešu vakariem notiek arī spēļu vai filmu vakari. Zemāk video no CrazyAlias afterparty.


Atvērto baznīcu dienu aktivitātes jauniešiem

2011.gadā arī Priekules draudze piedalījās Latvijas atvērto baznīcu dienās organizējot aktivitāšu dienu jauniešiem ar sporta un komandu spēlēm, pielūgsmes vakaru sestdienas pēcpusdienā un draudzes kora svētku dievkalpojumu svētdienas rītā.

Vairāk Bildes skaties mūsu Flickr kontā

Comments are closed.