Pusaudži

Šobrīd regulāras pusaudžu tikšanās nenotiek. Esi aicināts aizlūgt par to, lai darbs ar pusaudžiem varētu atsākties un Dievs izraudzītu kalpotājus!


Pusaudžu nomente “VIENMĒR VIRSOTNĒ” 2018
Ar mūsu draudzes jauniešu inicatīvu un Priekules pašvaldības atbalstu Jūrmalciemā kārtējo reizi norisinājās pusaudžu nomente “VIENMĒR VIRSOTNĒ”.


Sporta diena Ventspilī 2018

3. martā Ventspilī notika kārtējā Latvijas Baptistu draudžu svētdienskolu Sporta diena. Bija dažādas disciplīnas kā basketbols, tautas bumba, mini-handbols, stafetes. Kopā bija vairāk kā 150 komandu dalībnieku. Priekules draudze katru gadu piedalās un piedzīvo jaunus draugus, emocijas, izaicinājumus un kvalitatīvu laiku kopā ar saviem skolotājiem un treneri Guntaru Ķeri. Šogad Priekules komandai bija veiksmes stāsts. Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.
Pusaudžu draudzību dienas 2017 Jūrmalciemā

https://c1.staticflickr.com/5/4662/40154865942_99515a4a13_b.jpg 2017. gada nogalē arī draudzes pusaudžu meitenes svinēja Ziemassvētkus. Pavisam savādākā gaisotnē ar vakariņām, interviju, pielūgsmi un spēlēm. Paldies jauniešu meitenēm par sagatavoto programmu un ieguldīto darbu!

Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.
Lielā spēle pusaudžiem un jauniešiem “Scavanger Hunt

https://c1.staticflickr.com/5/4311/35754331312_688f5ac1b7_b.jpg Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru. (Fil.4:13) 2017. gada 28.oktobrī, neskatoties uz laikapstākļiem, kādi mūsu pilsētas jaunieši devās piedzīvojumā pa pilsētu, izspēlējot mūsu jauniešu sagatavotu spēli Team building & Ultimate scavanger hunt. Bija jāmeklē kontrolpunkti, pildot dažādus uzdevumus, un tas viss jānofilmē. Paldies aktīvistiem un visiem palīgiem par kopā pavadīto laiku!
Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.
Pusaudžu draudzību dienas 2017 Jūrmalciemā

https://c1.staticflickr.com/5/4311/35754331312_688f5ac1b7_b.jpg No 12. līdz 16.jūlijam Jūrmalciemā, Rogu ģimenes īpašumā ar mūsu draudzes jauniešu inicatīvu un Priekules pašvaldības atbalstu projekta „Paplašini robežas-4” ietvaros atkal rosījās pusaudži. Šīs draudzības dienas ar devīzi “Vienmēr virsotnē” tika Dievam izlūgtas un vērtīgi piepildītas ar pašu pusaudžu idejām, draudzībām un saulainu, reizēm lietainu laiku.
Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.
Sporta diena Ventspilī 2017

Ventspilī 11. martā norisinājās pusaudžu sporta diena 2017, jau piektā pēc kārtas. Grūti noticēt, ka kaut kāda maza un nejauša ideja ir izaugusi par kaut ko tik lielu! Jau piekto gadu cēlāmies, braucām, kārtojām, sagaidījām, reģistrējām, atklājām, tiesājām, līdzi jutām, pieskatījām, kaut kur pa vidu ēdām pīrādziņus, ābolus un burkānus, peldējāmies un pats galvenais – piedzīvojām vēl vienu vērtīgu dienu gan savā, gan bērnu dzīvēs!
Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.


Pusaudžu draudzību dienas 2016 Jūrmalciemā

https://c8.staticflickr.com/9/8292/28996158751_bf1ec49f3b_b.jpg No 25.līdz 29.jūlijam Jūrmalciemā, Rogu ģimenes īpašumā projekta „Paplašini robežas” ietvaros atkal rosījās pusaudži. Šīs draudzības dienas ar devīzi “Vienmēr virsotnē” tika Dievam izlūgtas un vērtīgi piepildītas ar pašu pusaudžu idejām, draudzībām un saulainu laiku.
Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.
Pusaudžu draudzību dienas 2015 Jūrmalciemā

https://farm1.staticflickr.com/486/18910537533_c258916c53_o.jpg No 30.jūnija līdz 4.jūlijam Jūrmalciemā, Rogu ģimenes īpašumā projekta „Paplašini robežas” ietvaros atkal rosījās pusaudži. Šoreiz to bija ap 40. Lieliska iespēja ieguldīt laiku, zināšanas un mīlestību mūsu bērnos. Bija spēles, nakts trase, peintbola trase, izdzīvošanas mācības mežā, ugunsdzēsēju praktiskās nodarbības glābšanas darbos.
Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.
Sadraudzība ar Ventspils Gaismiņām

11.aprīlī mūsu draudzē viesojās draugi no Ventspils, no grupas Gaismiņas. Tā bija jautra un saulaina diena – kopā ar Priekules draudzes pusaudžu meitenēm viesojāmies Paplakā pie zirgiem, kur bija iespēja doties izjādē, spēlējām spēles, kā arī apmeklējām Kalētu dabas parku Priediens. Draugi Priekulē palika pa nakti, un nākamajā dienā „Gaismiņas” dziedātājas no Ventspils piedalījās Priekules draudzes kristību dievkalpojumā ar skaistām dziesmām.

Bildes no draudzības dienas skatiet šeit.


Luksofora vakars ar cepšanu

21.martā baznīcā notika Luksofora vakars, kur kopā sanāca pusaudžu meitenes. Bija kopīga saldo un sāļo raušu cepšana baznīcas jaunajā virtuvē, spēles, kā arī ieklausīšanās Sintijas dzīves stāstā un Dieva Vārdā. Bija jautri, interesanti un garšīgi!!!

Bildes šeit.
Pusaudži apmeklē draudzes seniorus

19. decembrī kārtējās pusaudžu tikšanās reizes Luksofors vietā pusaudžu meitenes ar pašgatavotām dāvaniņām devās apsveikt un iepriecināt draudzes seniorus svētkos. Prieks par jauno paaudzi!

Bildes šeit.
Atzinība jauniešiem un pusaudžiem par iniciatīvu

Oktobrī biedrība “ Liepājas rajona partnerība” rīkotajā konferencē “Dzīves kvalitātes uzlabošana cilvēkiem laukos” patiesu atzinību izpelnījās Priekules baptistu draudzes pusaudži, jaunieši un atbalsta komanda, kuri saņēma balvu par radošo iniciatīvu un saturīga brīvā laika organizēšanas iespējām jauniešiem, šī gada vasarā kopā ar citiem kalpotājiem dažādu komandu sastāvā noorganizējot vairākas aktivitātes bērniem un jauniešiem – Vasaras Bībeles skolu, laivu ekspedīciju Tēvi un dēli un pusaudžu pārgājienu / nometni Jūrmalciemā. Vairāk lasiet šeit.


Pusaudžu un jauniešu vakari ar draugiem no ASV

Pusaudžu & jauniešu vakari ar ASV draugiem – spēles, sarunas, liecības, dziesmas. Bildes šeit.
Piedalījāmies jauniešu un pusaudžu dienās ar ASV draugiem

Šogad ASV draugu misijas nedēļas ietvaros kopā ar draugiem amerikāņiem bija noorganizētas sporta, mūzikas, drāmas dienas pusaudžiem un jauniešiem. Vairāk informācijas lasiet šeit.


Pusaudžu draudzību dienu nometne Jūrmalciemā

No 2.-6. jūlijam Jūrmalciemā jūras tuvumā notika Priekules pusaudžu draudzības dienas. Šo dienu moto bija „Ar Dievu mēs spējam visu!” Piedalījās ap 20 mūsu pilsētas un apkārtnes pusaudžu. Šajās piecās dienās ļoti labi iepazinām viens otru, mācījāmies uzticēties Dievam, slavējām Viņu par Viņa varenajiem darbiem, piedzīvojām dažādus pārsteigumus no Dieva un viens no otra. Neizpalika arī praktisks darbs – šoreiz lielā malkas talka, kurā tika pārbaudīta mūsu pacietība un izturība, bet mēs to paveicām…

Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.


Sporta diena Ventspilī 2014

Marta mēnesī Ventspilī jau otro gadu norisinājās Latvijas svētdienas skolu “Sporta diena 2014″. Šajā gadā sporta spēlēs piedalījās 12 komandas – 140 bērni un apmēram 80 līdzjūtēju. Piedalījāmies arī paliela komanda no Priekules baptistu draudzes svētdienskolas un pusaudžu grupas…

Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.


Jaunieši & pusaudži kalpo pilsētā

Jaunieši & pusaudži kalpo pilsētā
Augustā bariņš draudzes jauniešu un pusaudžu pārkrāsoja pilsētas bērnu laukumu, kas bija apķēpāts un aprakstīts.

Vairāk informācijas par šo kalpošanu lasiet šeit.


Sporta diena Ventspilī 2013

Sporta diena Ventspilī 2013
16. februāris – kāda īpaša diena svētdienskolniekiem un pusaudžiem. Vairāk informācijas par Sporta dienu Ventspilī lasiet šeit.

Comments are closed.

Priekules baptistu draudze


Mēs mācāmies īstenot to, ko Dievs ir pateicis par draudzi.

Pielūgsme - ieved cilvēkus tuvākās attiecībās ar Dievu. Šīs attiecības kristietim dod piepildījumu un dziedināšanu. Dieva pielūgsme un slavēšana nav atkarīga no mūsu garastāvokļa, emocijām vai gatavības Dievu slavēt. Dievam pienākas gods, neatkarīgi no mūsu stāvokļa.

Evaņģelizācija - Labās Vēsts līdzdalīšana visiem cilvēkiem. Draudze pastāv, lai liecinātu pasaulei par jaunu dzīvi Kristū. Ir divas lietas, kuras nebūs iespējamas Debesīs: grēkot un stāstīt pazudušiem par Kristu. Kāpēc Dievs mūs ir nolicis šajā pasaulē? Jēzus sacīja: "Lai pasaule ticētu, ka Tu mani esi sūtījis"

Pieaugšana – draudze pastāv, lai tās locekļi mācītos. Kristieša pieaugšanas mugurkauls ir Bībeles lasīšana, lūgšana, mācīšanās un pielietošana dzīvē.

Kalpošana – draudze pastāv, lai apliecinātu Dieva mīlestību līdzcilvēku vajadzībās. Katrs draudzes loceklis ir NOZĪMĪGS. Katram draudzes loceklim ir savs UZDEVUMS. Katra uzdevums ir SVARĪGS.

Sadraudzība - draudze pastāv, lai stiprinātu viens otru kā garīga ģimene. Jaunajā Derībā ir vismaz 55 pavēles, kuras var izpildīt tikai sadraudzībā ar citiem: Mīliet viens otru; nesiet viens otra nastas; iedrošiniet viens otru; piedodiet viens otram, u.tml.