Kalendārs

Draudzes regulārās aktivitātes:

Pirmdienā
plkst.10.00 RUDENS / ZIEMAS SEZONĀ – Sieviešu brokastis
Sievietes, kas šajā laikā nestrādā, sanāk kopā pirmdienu brokastīs baznīcas mazajā zālē. Bērnus var ņemt līdzi. Sarunājamies par dzīvi un Dievu, līdzdalām sirdssāpes un priekus, lasām Bībeli, lūdzam. Piedzīvojam Dievu, kalpojot ģimeņu vajadzībās.

Otrdienā
plkst.18.30 – Bībeles stunda


Trešdienā
plkst. 19.00 – Vakara dievkalpojums


Ceturtdienā
plkst. 12.30 – Mazā grupa


Piektdienā
plkst. 18.00 RUDENS / ZIEMAS SEZONĀ – Pusaudžu vakars


Svētdienā
plksts. 9.30 – Lūgšanas
plkst. 11.00 – Dievkalpojums.
Tas ir brīdis, kad dažādi cilvēki kopā sanāk, lai klausītos uzrunas un stāstus no cilvēku dzīvēm par to, kā viņi piedzīvo Dieva klātbūtni. Tas ir brīdis, lai Dievam atzītos savos pārkāpumos un saņemtu piedošanu. Lai aizlūgtu par sevi un citiem viņu vajadzībās. Lai būtu sadraudzībā citam ar citu. Lai dziesmās slavētu Dievu. Lai dzirdētu Dieva Vārdu, to satvertu un saņemtu izaicinājumu kalpošanā jaunajai nedēļai. Tas ir brīdis, kurā dvēsele atspirgst un gars tiek stiprināts.
Svētdienskola bērniem dievkalpojuma laikā (MĀCĪBU GADA IETVAROS)
Mums ir interesanti kopā ar jaukiem svētdienskolotājiem. Svētdienskola notiek dievkalpojuma laikā. Tavi vecāki var būt droši par tevi, kamēr viņi ir dievkalpojumā. Mēs svinam svētkus, draudzējamies, spēlējam spēles, darbojamies radoši, dziedam, klausāmies Bībeles stāstus. Nāc, piedalies, piedzīvo!


Draudzes garīdznieka pieņemšana. Pieteikties lūdzu iepriekš pa tel. 22184733

Comments are closed.