Vīru kalpošana

Vai zinājāt, ka statistiski, ja ģimenē pie Kristus atgriežas bērns, 3,5% ģimeņu sekos bērna piemēram; ja pie Kristus nāk mamma – 17% ģimeņu sekos mammas piemēram, ja pie Kristus nāk tētis – 93% (!!!) ģimeņu sekos tēta piemēram? Mūsdienu sabiedrības morālā degradācija dod iespēju drosmīgiem, godprātīgiem un patiesi vīrišķīgiem vīriem iestāties stipri par savu pārliecību. Daudziem ir zudusi vīrišķības nozīme, taču ceļas jauna vīru paaudze, kas pārvar bīstamās filozofijas, konfrontē grūtos laikus un atnes cerību, cieņu un kārtību pasaulei ar izmisīgajām vajadzībām. Tādus vīrus sauc par varoņiem. Novadam un visai Latvijai ir vajadzīgi vīri, kas būtu labi vadītāji savās ģimenēs, darba vietās. Tādi, kuri nekaunas apliecināt Kristu un ir gatavi mācīt nākamos vīrus. Mums vīri ir vajadzīgi, jo jaunie vīri, mazie puiši grib savās dzīvēs kādam sekot. Kāpēc samierināties, ka tie ir slaveni Holivudas aktieri vai ievērojami sportisti vai autobraucēji. Tie varam būt mēs. Lai caur mūsu piemēru jaunie puiši un zēni varētu saskatīt Jēzu Kristu, šo drosmīgo vīru, kurš aicina pasaules glābšanas misijā.

Kļūsti par mūsdienu varoni, kas grūtos laikos stāv stipri!


Laivu ekspedīcija Tēvi un Dēli 2019

Šovasar atkal notika “Tēvu un dēlu” ekspedīcija ar laivām, lai pavadītu kopā kvalitatīvu laiku. Tas bija ilgi gaidītais vīru laiks. Šoreiz – laivu ekspedīcija pa Lietuvas upi Virvīte (Virvyte). Upē ap 30 km, krāces, slūžas un dažādi šķēršļi. Pirts, kubls, maršmelovi ar cepumiem un atgādinājums pie ugunskura par īsta vīrieša piemēru. Virvju trase ar izaicinājumiem. Sporta spēles, peldēšanās, futbols, volejbols, basketbols un leģendārā karogu spēle. Paldies Priekules novada pašvaldībai par līdzfinansējumu. Vairāk bilžu skatiet šeit.


Vīru kalpošanas konference Folzkrīkā, ASV

Aprīļa nogalē pieci LBDS draudžu pārstāvji – mācītājs Mārcis Zīverts (Priekules draudze), sludinātājs Nauris Graudiņš (Rojas jaundibināmā draudze), Māris Megnis (Rīgas Āgenskalna draudze), Oskars Lūsis (Olaines jaundibināmā draudze) un Guntars Lašauri (Priekules draudze) devās vizītē uz ASV, lai gūtu idejas vīru kalpošanas attīstīšanai Latvijā. Oklahomas Baptistu savienības vīru kalpošanas konference divu dienu garumā notika vēsturiskā nometņu vietā – Folzkrīkā, kas šogad svinēs savu 101. gadadienu. Vairāk šeit.


Malkas talka 2018

Kā jau katru gadu Priekules draudzes vīri kopā ar enerģiskiem jauniem puišiem, mūsu draudzes dēliem, devāmies mežā pēc malkas. Šogad tas notika 10. februāra rītā, kad tēja un kafija jau uzvārīta, plātsmaize un pīrāgi sagatavoti, zāģi un ķēdes uztrītas, atliek tikai doties dabā. Mūsu draudzes nams ir apkurināms ar malku. Līdz šim ir bijusi ļoti svētīga iespēja sazāģēt un atvest malku draudzes namam no mūsu draudzes brāļa meža. Tad malka divus gadus žūst un kurinām tikai trešajā sezonā. Tas ir ļoti labs laiks jaunākiem un vecākiem vīriem būt kopā vienojošā darbā, mācīties no citu vīru pieredzes un darīt draudzei svētīgu darbu. Lieliska iespēja iesaistīt jaunus puišus praktiskā kalpošanā! Bildes šeit.


Ekspedīcija Tēvi un dēli 2018

Tēvu un Dēlu ekspedīcija ar laivām šogad bija jau septītā pēc kārtas! Šogad Bijām Lietuvas Ventā. Sākām netālu no Kuršēniem un beidzām Viekšņos. Superīgākais vasaras piedzīvojums kopā ar dēliem. Milzumliels paldies Arvīdam Sisenim par ēdienkarti un šefpavāra lomu. Tieši tikpat milzīgs paldies vīriem un dēliem, ar kuriem ekspedīcijā dodamies jau 7. gadu! Bildes šeit.
Ekspedīcija Tēvi un dēli 2016

No 22.-24.jūlijam Priekules baptistu draudze sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību jau piekto gadu organizēja “Tēvu un dēlu” ekspedīciju, lai pavadītu kopā kvalitatīvu laiku – ar to domāts, ka tētis velta visu savu uzmanību savam dēlam ne tikai dažas minūtes dienā, bet visu ceļojuma laiku. Jūlija nedēļas nogale bija ilgi gaidītais vīru laiks. Šoreiz – laivu ekspedīcija pa Tebru un Saku. Par šo pasākumu vairāk lasiet šeit.


Ekspedīcija Tēvi un dēli 2015 uz Roņu salu

No 24.-26.jūlijam Priekules baptistu draudze sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību jau ceturto gadu organizēja “Tēvu un dēlu” ekspedīciju, lai pavadītu kopā kvalitatīvu laiku – ar to domāts, ka tētis velta visu savu uzmanību savam dēlam ne tikai dažas minūtes dienā, bet visu ceļojuma laiku. Jūlija pēdējās nedēļas nogale bija ilgi gaidītais vīru laiks. Šoreiz – ekspedīcija uz Roņu (Ruhnu) salu Igaunijā. Par šo pasākumu vairāk lasiet šeit.


Vīru malkas talka

Pavasarī sagādāto malku mūsu draugi sazāģēja un sakrāva šķūnīti. Prieks gan par procesu, gan rezultātu! Paldies jums, vīri! Ziemām mums visiem baznīcā būs silti – gan lieliem, gan maziem!

Bildes šeit.
BPI Ziemas Drafts Purmsātos 2015

6-8.februārī Purmsātu Internātpamatskolā (Priekules novadā) notika nometne džekiem BPI ZIEMAS DRAFTS KURZEMĒ ar moto: Mēs nemeklējam pareizos, bet aicinātos. Mēs nemeklējam ērtos, bet drosmīgos. Mēs nemeklējam pārgudros, bet atbildīgos. Mēs nemeklējam tos, kas prot tikai pasūtīt, bet grib būt sūtīti!

Par šo pasākumu vairāk lasiet šeit.
Tēvu un dēlu ekspedīcija 2014

No 18.-20.jūlijam Priekules baptistu draudze sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību jau trešo gadu organizēja “Tēvu un dēlu” ekspedīciju ar kanoe laivām, lai pavadītu kopā kvalitatīvu laiku – ar to domāts, ka tētis velta visu savu uzmanību savam dēlam ne tikai dažas minūtes dienā, bet visu ceļojuma laiku.

Par šo pasākumu vairāk lasiet šeit.
BPI Ziemas Drafts Purmsātos 2014

Viens no puišu piedzīvojumiem bija „BPI Dienvidkurzemes Ziemas Drafts” 2014. gada martā ar moto: Mēs nemeklējam pareizos, bet aicinātos. Mēs nemeklējam ērtos, bet drosmīgos. Mēs nemeklējam pārgudros, bet atbildīgos. Mēs nemeklējam tos, kas prot tikai pasūtīt, bet grib būt sūtīti! Par Ziemas Draftu vairāk lasiet šeit.


Vīru brokastis ar ASV draugiem

Vīri no Makgregora baptistu draudzes savas misijas nedēļas ietvaros 2013. gada septembrī sestdienas garās brokastis ieturēja kopā ar draudzes vīriem un citiem draugiem (tikmēr sievām citā vietā bija savas brokastis). Makgregoriešu pārstāvis Stīvs Česnats, kas ir daudzus gadus strādājis par pavāru, bija noorganizējis arī brokastu gatavošanu (ceptas olas), vīri paši arī grieza dārzeņus brokastīm. Nesteidzīgās brokastis pavadīja vīru sarunas, stāsti, kā arī Sema ģitārspēle. Vairāk bildes šeit.


Tēvu un dēlu ekspedīcija 2013


Viens no vīru piedzīvojumiem bija laivu ekspedīcija 2013. gadā. Kopā bijām 10 vīri, 11 zēni, 5 jaunieši. Jaunākajiem 4 gadi, vecākajiem pāri 50. Visiem neaizmirstams piedzīvojums. Par tēvu un dēlu laivu ekspedīciju vairāk lasiet šeit.


Tēvu un dēlu ekspedīcija 2012

Ir iesākusies tradīcija – tēvu un dēlu kopīga ekspedīcija ar laivām – neaizmirstams piedzīvojums. Bildes skatiet – šeit.

Comments are closed.