Iespaidi no jauniešu vadītāju konferences Čehijā
Draudzes jauniešu kalpošanas vadītājam Valteram septembrī bija iespēja piedalīties pasaules organizācijas Josiah Venture jauniešu vadītāju konferencē Čehijā, netālu no Ostravas, Malenovices viesnīcā kalnos. Kopā šajā konferencē piedalījās 280 dalībnieki no 13 centrālās un Austrumeiropas valstīm. Piecu dienu laikā jauniešu vadītāji un kalpotāji mācījās, tika mācekļoti un mācekļoja citus, bija sadraudzībā un iedrošināja viens otru, studēja Kristus dzīves piemēru par to, kā mācekļot citus, kuri savukārt tālāk mācekļos citus, kuri atkal mācekļos citus utt. Šogad organizācijai Josiah Venture palika 20 gadi un konferencē notika arī 20 gadu jubilejas svinības.

Valters par konferenci Čehijā: „Tas bija ļoti vērtīgi! Iemācījos tik daudz jaunu lietu, ko varu mācīt komandai un ko varu pats izdzīvot ikdienā. Mēs mācījāmies no jauna mācību materiāla jauniešiem „Walk 2/6” – tas ir no 1. Jāņa vēstules 2:6 „Kas teicas paliekam Viņā (t.i., Jēzū), tam pienākas arī pašam tā dzīvot, kā Viņš (Jēzus) ir dzīvojis.” Konferencē Čehijā es biju kopā ar jauniešu vadītāju komandu no Kurzemes un Jauniešu Vadītāju skolas vadītājiem. Interesanti, ka mēs uzvarējām volejbolā un ieguvām pirmo vietu un ceļojošo kausu! Tiešām tas bija ļoti izdevies laiks! Konferencē atkārtojām, kāda ir jauniešu misija, kādai ir jābūt komandai, un vēlreiz sapratām, ka mums ir jāveido mācekļi! Lielākais nometnes atgādinājums jauniešu vadītājiem un pārējiem klātesošajiem: Staigāt, kā Jēzus staigāja, mācekļot, kā Jēzus mācekļoja.”

Organizācija Josiah Venture (JV) Latvijā ir pazīstama ar nosaukumu Jauniešu Virzība (JV), un arī Jauniešu Vadītāju skola, kurā Valters ar jauniešiem vairākas reizes gadā mācās, lai vēl vairāk augtu un saprastu, ko mēs varam darīt savādāk savā pilsētā un novadā, un realizēt to ko Dievs vēlas vēlas jauniešu kalpošanā, ir daļa no Josiah Venture organizācijas. Organizācija JV rīko dažādas nometnes, tai skaitā angļu valodas nometnes. Vasarā Valteram bija iespēja būt par daļu no angļu valodas nometnes Pelčos un redzēt, kā Dievs darbojas caur šo nometni un ka četrpadsmit jaunieši tur pieņēma Jēzu savā sirdī.

Bildes no konferences šeit.
Vairāk par konferenci (angļu valodā) šeit.


Comments are closed.