Vakars ar Āgenskalna pielūgsmes grupu

Lai atzīmētu 2013.gada sezonas jauniešu vakaru iesākumu, mūsu baznīcā š.g. 12. oktobrī notika pielūgsmes vakars, ko organizēja Valters Siksna ar draudzes jauniešu komandu. Ar šo pielūgsmes vakaru atsākas regulārie Jauniešu vakari, kas būs katru piektdienu plkst. 19.00. Pusaudžu tikšanās notiek piektdienās plkst. 16:00.

Kā mūziķi bija uzaicināta Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes pielūgsmes un slavēšanas grupa, kuras vadītāji ir Miķelis Mārtiņš Mažis un Džanete Tabaka. Neskatoties uz to, ka sākumā radās problēmas ar skaņas tehniku, lūdzot un noliekot šo problēmu Dieva ziņā, uz šo lūgumu tika momentāni atbildēts – lūgšanas rezultātā pusminūtes laikā tika piegādāti un nomainīti skaļruņi un pielūgsmes vakars varēja turpināties nu jau labākā kvalitātē. Gan mūziķi, gan pārējie klātesošie vienoti dziesmās pacēla savas balsis uz Dievu, Viņu slavējot un pielūdzot, un vakars izdevās svētīgs. Arī liecības bija ļoti personiskas un uzrunājošas. Viena no liecībām, kas uzrunāja, bija Raivja liecība par to, kā bērnībā viņš nesaņēma sava tēva mīlestību, bet savos jaunieša gados, brālēna aicināts, iepazina baznīcu un Dieva mīlestību.

Tika rādīts arī video, kas lika domāt par to, ka katrs cilvēks dvēselē grēka dēļ jūt tukšumu un meklē, kā šo tukšumu piepildīt, un par to, ka tikai Jēzus spēj mūs darīt tīrus un mūsu dzīves atjaunot kā traukus, kas ir tikuši sasisti lauskās, bet Jēzus spēkā darīti jauni bez nevienas plaisas vai skrambas.

„Grūti, pat neiespējami ietērpt vārdos to, kas piedzīvots šajā vakarā. Kristus ir augšāmcēlies un dzīvs mūsos! Patiess prieks kalpot ar brāļiem un māsām. Priekule, tu esi man sirdī,” tā par šo vakaru saka Miķelis Mārtiņš Mažis.


Comments are closed.