Svētdienskola

Mēs svinam svētkus, draudzējamies, spēlējam spēles, darbojamies radoši, dziedam, klausāmies Bībeles stāstus. Mums ir interesanti kopā ar jaukiem svētdienskolotājiem.

Ja esi vecumā līdz 10 gadiem, nāc uz svētdienskolu svētdienās plkst.11.00 mācību gada laikā. Svētdienskola notiek dievkalpojuma laikā. Tavi vecāki var būt droši par tevi, kamēr viņi ir dievkalpojumā. Ja esi patstāvīgs, vari nākt arī viens pats.

Mēs mācāmies 2 grupās:

 • Bērni vecumā līdz 6 gadiem – pirmā grupa,
 • No 7 līdz 10 gadiem – otrā grupa.

 • Nāc, piedalies, piedzīvo!

  Ja tev jau ir 11 gadi, esi aicināts uz pusaudžu grupu.


  Svētdienskolu sporta diena Ventspilī 2018

  3. martā Ventspilī notika kārtējā Latvijas Baptistu draudžu svētdienskolu Sporta diena. Bija dažādas disciplīnas kā basketbols, tautas bumba, mini-handbols, stafetes. Kopā bija vairāk kā 150 komandu dalībnieku. Priekules draudze katru gadu piedalās un piedzīvo jaunus draugus, emocijas, izaicinājumus un kvalitatīvu laiku kopā ar saviem skolotājiem un treneri Guntaru Ķeri. Šogad Priekules komandai bija veiksmes stāsts. Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.


  Bērnu vasaras Bībeles skola 2017

  Jau astoto gadu Priekules baptistu draudze piedāvāja iespēju bērniem vecumā no pieciem līdz desmit gadiem piedalīties aizraujošā dienas nometnē Vasaras Bībeles skolā, kas šogad notika no 26.līdz 28. jūlijam ar nosaukumu “Misija alā”. Tajā piedalījās vairāk kā 50 bērnu. Tie bija svētki triju dienu garumā Priekules baptistu draudzes teritorijā un noslēgumā – dārza svētki kopā ar vecākiem. Vairāk lasiet šeit.


  Bērnu vasaras Bībeles skola 2016

  Vasaras Bībeles skola 2016 ilga no 21.līdz 24. jūnijam. Bībeles skolu baptistu draudze Priekulē organizē jau septīto vasaru. Pasākuma norisē iesaistījās daudz brīvprātīgo – jaunieši, skolotāji, citi kalpotāji. Katru gadu skolai ir cita tēma, iepriekš ir bijušas tēmas par kovbojiem, indiāņiem, ķēniņiem, Austrāliju, Meksiku, Ņujorku. Šogad tās bija četras pārsteigumiem bagātas dienas par tēmu „Brīnumi”. Vairāk lasiet šeit.


  Bērnu vasaras Bībeles skola 2015

  Vasaras Bībeles skola bērniem, kas ilga no 8.-11.jūlijam, ir noslēgusies ar smiekliem, jautrību, jauniem draugiem un skaistiem piedzīvojumiem! Bībeles skolu baptistu draudze Priekulē organizē jau sesto vasaru. Pasākuma norisē iesaistījās daudz brīvprātīgo – jaunieši, skolotāji, citi kalpotāji. Katru gadu skolai ir cita tēma, iepriekš ir bijušas tēmas par kovbojiem, indiāņiem, Austrāliju, Meksiku un Ņujorku. Šogad tās bija četras pārsteigumiem bagātas dienas par tēmu „Ķēniņvalsts klints”. Vairāk lasiet šeit.


  Bērnu Dziesmu diena Rīgā

  1. maijā LBDS Svētdienskolu apvienība jau 17. gadu pēc kārtas organizēja Bērnu Dziesmu dienu. Tā bija īsta svētku diena Rīgā, uz kuru devās arī Priekules draudzes svētdienskolnieki ar skolotājiem. Vairāk šeit.


  Sporta diena Ventspilī

  Pateicoties Ventspils draudzes iniciatīvai, jau 3.gadu 28. februārī notika Svētdienskolu Sporta dienas Ventspilī, kurās piedalījās draudžu svētdienskolu 12 komandas, vecumā no 9-12 gadiem. Pirmo reizi šo Svētdienskolas Sporta dienu vēsturē mūsu draudzes svētdienskolas komanda kopvērtējumā izcīnija pirmo vietu!!! Mūsu lozungs bija: “Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru.” Fil.4:13. Vairāk šeit.


  Jaunie svētdienskolotāji piedalās svētdienskolotāju konferencē

  Prieks, ka mūsu jaunās meitenes no Priekules un Kalētiem piedalījās gadskārtējā svētdienskolotāju konferencē 31. janvārī Rīgā – Marta, Rebeka, Linda, Laura un Amanda. Slava Dievam, ka aug jaunā svētdienskolotāju paaudze! Bildes šeit.


  Ziemassvētku dievkalpojums bērniem

  25.decembrī Priekules baptistu baznīcā pulcējās daudz bērnu kopā ar vecākiem un vecvecākiem, lai nosvinētu Pirmos Ziemassvētkus. Bērni kopā ar svētdienskolotājiem bija sagatavojuši īpašu svētku programmu – dzeju, dziesmas, uzvedumu. Dievkalpojumā bija arī gaidīts pārsteigums – Ziemassvētku vecītis sarkanā tērpā ar bārdu, kurš arī aizrautīgi klausījās bērnu priekšnesumos.

  Bildes no dievkalpojuma skatiet šeit.


  Svētdienskolai – 26 gadi kopš atjaunošanas

  Novembrī nosvinējām 26 gadus kopš svētdienskolas atjaunošanas 1988. gadā. Lai arī esam mazs bērnu pulciņš, esam priecīgi, ka Dievs mūs ir vadījis cauri šiem gadiem, ka svētdienskola Dieva spēkā ir spējusi pastāvēt, ka ir izaugusi jauna svētdienskolotāju paaudze, ka vairāki skolotāji mācās Timoteja skolā. Kopā ar bērniem svētdienskolas dzimšanas dienā priecājāmies par bērnu sapņiem – kļūt par pavāru, advokātu, ilustratoru…

  Bildes no svētdienskolas dzimšanas dienas skatiet šeit.


  Bērnu vasaras Bībeles skola 2014

  Jau piekto gadu Priekulē notika baptistu draudzes organizētā bērnu dienas nometne Vasaras Bībeles skola. Nometne ilga četras dienas no 5.-8. augustam un šogad pulcēja vairāk nekā septiņdesmit bērnu no Priekules un apkārtnes. Vairāk informācijas par nometni lasiet šeit.
  Svētdienskola piedalās Dziesmu dienā Rīgā

  Pirmajā maija dienā mūsu svētdienskolas bērniem bija lieliska iespēja piedalīties Dziesmu dienā Rīgā. Uz Dziesmu dienu bija atbraukuši gandrīz 250 bērnu no dažādām draudzēm no visas Latvijas. Pestīšanas tempļa draudzes nams bija pārpildīts. Lielkoncerts, ko sniedza bērni, klausītājus neatstāja vienaldzīgus un noteikti ļoti iepriecināja.
  Vairāk informācijas par šo pasākumu lasiet šeit.


  Svētdienskolas 25 gadu jubileja

  17. novembrī tika nosvinēti 25 gadi kopš Priekules baptistu draudzes svētdienskolas atjaunošanas 1988. gadā. Dievkalpojumā atskatījāmies uz laiku, kad svētdienskolas darbs mācītāja Arnolda Šterna kalpošanas gados draudzē tika atjaunots. Vairāk informācijas par svētdienskolas 25 gadu jubileju lasiet šeit.


  Bērnu vasaras Bībeles skola 2013

  Jau ceturto gadu Priekulē notika draudzes organizētā bērnu dienas nometne Vasaras Bībeles skola. Nometne ilga piecas dienas no 20.-24. augustam un šogad pulcēja vairāk nekā septiņdesmit bērnu no Priekules un tās tuvākās un tālākās apkārtnes. Vasaras Bībeles skolas nosaukums šogad bija „Seglu Ridža rančo” ar moto „Tev ir jautājumi? Meklēsim atbildes!„ Vairāk informācijas par nometni lasiet šeit.


  Bērnu vasaras Bībeles skola 2012

  Bērnu vasaras Bībeles skola 2012 FIESTA. Bildes – ŠEIT


  Videoapskats par VBS 2012:  Priekules baptistu draudzes svētdienskolas 2011. gada apskats
  Bērnu vasaras Bībeles skola 2011

  Jau otro gadu arī Priekules baptistu draudze organizē bērnu vasaras Bībeles skolu. Tā ir vesela nedēļa, kuras laikā ik dienu baznīcā un tās apkārtnē pulcējas dučiem bērnu, lai caur interesantām un atraktīvām nodarbībām mācītos vairāk par Dievu. Šī gada tēma: Ceļotāju klubs.
  Vairāk – ŠEIT.


  Bērnu vasaras Bībeles skola 2010

  Bērnu Vasaras Bībeles skola 2010 par tēmu: Bumeranga ekspresis. Vairāk – ŠEIT.

  Comments are closed.

  Priekules baptistu draudze


  Mēs mācāmies īstenot to, ko Dievs ir pateicis par draudzi.

  Pielūgsme - ieved cilvēkus tuvākās attiecībās ar Dievu. Šīs attiecības kristietim dod piepildījumu un dziedināšanu. Dieva pielūgsme un slavēšana nav atkarīga no mūsu garastāvokļa, emocijām vai gatavības Dievu slavēt. Dievam pienākas gods, neatkarīgi no mūsu stāvokļa.

  Evaņģelizācija - Labās Vēsts līdzdalīšana visiem cilvēkiem. Draudze pastāv, lai liecinātu pasaulei par jaunu dzīvi Kristū. Ir divas lietas, kuras nebūs iespējamas Debesīs: grēkot un stāstīt pazudušiem par Kristu. Kāpēc Dievs mūs ir nolicis šajā pasaulē? Jēzus sacīja: "Lai pasaule ticētu, ka Tu mani esi sūtījis"

  Pieaugšana – draudze pastāv, lai tās locekļi mācītos. Kristieša pieaugšanas mugurkauls ir Bībeles lasīšana, lūgšana, mācīšanās un pielietošana dzīvē.

  Kalpošana – draudze pastāv, lai apliecinātu Dieva mīlestību līdzcilvēku vajadzībās. Katrs draudzes loceklis ir NOZĪMĪGS. Katram draudzes loceklim ir savs UZDEVUMS. Katra uzdevums ir SVARĪGS.

  Sadraudzība - draudze pastāv, lai stiprinātu viens otru kā garīga ģimene. Jaunajā Derībā ir vismaz 55 pavēles, kuras var izpildīt tikai sadraudzībā ar citiem: Mīliet viens otru; nesiet viens otra nastas; iedrošiniet viens otru; piedodiet viens otram, u.tml.