Jauniešu nometne “Vienmēr virsotnē 2023″

No 18. līdz 21.jūlijam Jūrmalciemā jau desmito reizi notika mūsu jauniešu nometne VIENMĒR VIRSOTNĒ! Šajā vasarā ar pavisam skaistu un īpašu svētku programmu jaunieši aizvadīja kopā četras brīnišķīgas dienas, svinot Dievu un draudzības. Rīta un vakaru sapulces, lielās spēles, jūra, mazās grupas, talantu šovs, darbnīcas, slavēšanas vakars, naktstrase un vēl tik daudz kā!


Nometnē piedzīvots īpašs Dieva tuvums un Viņa darbi gan pie jauniešu, gan kalpotāju sirdīm. Dievam ir brīnišķīgs plāns un Viņš vada un tik īpaši lieto ikvienu! To esam piedzīvojuši un esam tik ļoti svētīti!

Pateicība Dievam par šo brīnišķīgo iespēju jauniešiem un komandai piedzīvot īpašu sadraudzību ar Dievu un vienam ar otru!

Paldies visiem brīvprātīgajiem kalpotājiem, komandai, draugiem un it visiem atbalstītājiem, kas pielikuši savu roku, lai nometne notiktu!

Viena no dalībnieces liecībām:

Pēdējā laikā ir bijis grūtāks brīdis garīgi, bet Dievs šajā nometnes laikā pacēla savās rokās, parādīja mīlestību gan caur cilvēkiem, gan caur vadītājiem, gan grupiņas laiku un vienkārši to atmosfēru. Tēmas bija jau dzirdētas un lielāko daļu no lietām jau zināju taču bija ļoti labi atgādinājumi un pieminētas lietas par kurām aizdomāties. Lai arī nometne ļoooti ātri paskrēja tād bija smieklu, prieka, piedzīvojumu, asaru un vēl visa kā pilna. Visvairāk Dievu sajutu tad, kad manī parādījās tāda enerģija kāda nav bijusi nekad pirms tam. Tas galīgi nav manā dabā skriet, lēkāt, būt tik enerģiskai un darīt visas lietas uz 100%, bet šajā nometnē Dievs mani izmeta no šīs komforta zonas un deva tādu enerģiju ka tas vienkārši plūda pāri un gribējās visus iepriecināt un cik es dzirdēju no dažiem cilvēkiem ka tas viņiem deva kādu iedrošinājumu un bija par svētību. Parasti it īpaši no rītiem es esmu tā kam galīgi negribās ar nevienu runāt un vispār nav spēka, tad šeit Dievs vienkārši piepildījās un gribējās runāt ar katru. Un slavēšanas vakarā Dievs īpaši aicināja būt blakus meitenei no mūsu grupiņas lai atbalstītu un stāstītu par Jēzu. Tas arī man pašai iedeva atgādinājumu par to kā Dievs strādā un cik svarīgi ka mums apkārt ir labi draugi. Kā arī bija forši redzēt kā Dievs lieto vadītājus un kā Viņš runāja caur viņiem. Šī nometne tiešām bija pilna ar mieru un tādu plūsmu, ka varējām piedzīvot tik daudz piedzīvojumus kopā kā arī nedaudz atpusties no ikdienas skrējiena. Šajās 4 dienās iepazinu arī tik foršus, jaukus un skaistus cilvēkus ar ko kopā varējām gan priecāties gan arī raudāt. Un ar šiem cilvēkiem bija tik viegli uzsākt komunikāciju un izveidot šīs draudzības. Dievs tiešām ir varens un šī nometne man bija par lielu svētību.

Bildes šeit.


Comments are closed.