Kalendārs

Draudzes regulārās aktivitātes:

Pirmdienās
Sieviešu brokastis
Plkst. 10.00
Sievietes, kas šajā laikā nestrādā, sanāk kopā pirmdienu brokastīs baznīcas mazajā zālē. Bērnus var ņemt līdzi. Sarunājamies par dzīvi un Dievu, līdzdalām sirdssāpes un priekus, lasām Bībeli, lūdzam. Piedzīvojam Dievu, kalpojot ģimeņu vajadzībās un organizējot labdarības tirdziņus.
Vadītāja Inga Sisene tel. 26184975

Kora mēģinājums
Plkst. 19.00
Priekules draudzes koris tika dibināts 1879. gadā, un Dieva spēkā ir spējis pastāvēt cauri gadsimtiem. Ticam, ka mūzika un cilvēka balss ir Dieva dāvāts talants un instruments, ko paredzēts lietot Viņa godam. Esam atvērti jaunām formām, kā slavēt un pielūgt Dievu dziesmās un mūzikā, un vēlamies ļaut Dievam lietot mūziku un cilvēka balsi katra klausītāja dvēseles uzrunāšanai. Arī tu esi aicināts pievienoties! Nāc mācīties draudzes kora mēģinājumos!
Vadītāja Zenta Svara 26801575


Otrdienās
Draudzes garīdznieka pieņemšana .
Plkst. 11:00-15:00. Pieteikties lūdzu iepriekš pa tel. 27503740


Trešdienās
Mazā grupa
Plkst.19.00 – Mazā grupa Indras Baumanes namā, Zāļu ielā.


Piektdienās
Jauniešu vakari
Plkst. 18:30. Tiekamies!


Svētdienās
Dievkalpojums
Plkast. 11.00. Tas ir brīdis, kad dažādi cilvēki kopā sanāk, lai klausītos uzrunas un stāstus no cilvēku dzīvēm par to, kā viņi piedzīvo Dieva klātbūtni. Tas ir brīdis, lai Dievam atzītos savos pārkāpumos un saņemtu piedošanu. Lai aizlūgtu par sevi un citiem viņu vajadzībās. Lai būtu sadraudzībā citam ar citu. Lai dziesmās slavētu Dievu. Lai dzirdētu Dieva Vārdu, to satvertu un saņemtu izaicinājumu kalpošanā jaunajai nedēļai. Tas ir brīdis, kurā dvēsele atspirgst un gars tiek stiprināts.

Svētdienskola (mācību gada laikā)
Dievkalpojuma laikā. Bērniem vecumā no 3-6 gadiem un 7-10 gadiem.
Mums ir interesanti kopā ar jaukiem svētdienskolotājiem. Svētdienskola notiek dievkalpojuma laikā. Tavi vecāki var būt droši par tevi, kamēr viņi ir dievkalpojumā. Mēs svinam svētkus, draudzējamies, spēlējam spēles, darbojamies radoši, dziedam, klausāmies Bībeles stāstus. Nāc, piedalies, piedzīvo!

Comments are closed.