Vīru kalpošana

Vai zinājāt, ka statistiski, ja ģimenē pie Kristus atgriežas bērns, 3,5% ģimeņu sekos bērna piemēram; ja pie Kristus nāk mamma – 17% ģimeņu sekos mammas piemēram, ja pie Kristus nāk tētis – 93% (!!!) ģimeņu sekos tēta piemēram?

Mūsdienu sabiedrības morālā degradācija dod iespēju drosmīgiem, godprātīgiem un patiesi vīrišķīgiem vīriem iestāties stipri par savu pārliecību. Daudziem ir zudusi vīrišķības nozīme, taču ceļas jauna vīru paaudze, kas pārvar bīstamās filozofijas, konfrontē grūtos laikus un atnes cerību, cieņu un kārtību pasaulei ar izmisīgajām vajadzībām. Tādus vīrus sauc par varoņiem. Novadam un visai Latvijai ir vajadzīgi vīri, kas būtu labi vadītāji savās ģimenēs, darba vietās. Tādi, kuri nekaunas apliecināt Kristu un ir gatavi mācīt nākamos vīrus. Mums vīri ir vajadzīgi, jo jaunie vīri, mazie puiši grib savās dzīvēs kādam sekot. Kāpēc samierināties, ka tie ir slaveni Holivudas aktieri vai ievērojami sportisti vai autobraucēji. Tie varam būt mēs. Lai caur mūsu piemēru jaunie puiši un zēni varētu saskatīt Jēzu Kristu, šo drosmīgo vīru, kurš aicina pasaules glābšanas misijā.

Kļūsti par mūsdienu varoni, kas grūtos laikos stāv stipri. Uzzini vīru noslēpumus, kas dod šo spēku tādam kļūt:

  • kas ir varonis un kā par tādu kļūt
  • kā nodrošināt pieaugumu un briedumu visas dzīves garumā
  • kādi četri burti apzīmē visstiprāko vārdu uz pasaules
  • ko vīram vajag dzirdēt no Dieva
  • kam var uzticēties un lūgt padomu

Vīru kalpošanas konference Folzkrīkā, ASV

Aprīļa nogalē pieci LBDS draudžu pārstāvji – mācītājs Mārcis Zīverts (Priekules draudze), sludinātājs Nauris Graudiņš (Rojas jaundibināmā draudze), Māris Megnis (Rīgas Āgenskalna draudze), Oskars Lūsis (Olaines jaundibināmā draudze) un Guntars Lašauri (Priekules draudze) devās vizītē uz ASV, lai gūtu idejas vīru kalpošanas attīstīšanai Latvijā. Oklahomas Baptistu savienības vīru kalpošanas konference divu dienu garumā notika vēsturiskā nometņu vietā – Folzkrīkā, kas šogad svinēs savu 101. gadadienu. Vairāk šeit.


Ekspedīcija Tēvi un dēli 2016

No 22.-24.jūlijam Priekules baptistu draudze sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību jau piekto gadu organizēja “Tēvu un dēlu” ekspedīciju, lai pavadītu kopā kvalitatīvu laiku – ar to domāts, ka tētis velta visu savu uzmanību savam dēlam ne tikai dažas minūtes dienā, bet visu ceļojuma laiku. Jūlija nedēļas nogale bija ilgi gaidītais vīru laiks. Šoreiz – laivu ekspedīcija pa Tebru un Saku. Par šo pasākumu vairāk lasiet šeit.


Ekspedīcija Tēvi un dēli 2015 uz Roņu salu

No 24.-26.jūlijam Priekules baptistu draudze sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību jau ceturto gadu organizēja “Tēvu un dēlu” ekspedīciju, lai pavadītu kopā kvalitatīvu laiku – ar to domāts, ka tētis velta visu savu uzmanību savam dēlam ne tikai dažas minūtes dienā, bet visu ceļojuma laiku. Jūlija pēdējās nedēļas nogale bija ilgi gaidītais vīru laiks. Šoreiz – ekspedīcija uz Roņu (Ruhnu) salu Igaunijā. Par šo pasākumu vairāk lasiet šeit.


Vīru malkas talka

Pavasarī sagādāto malku mūsu draugi sazāģēja un sakrāva šķūnīti. Prieks gan par procesu, gan rezultātu! Paldies jums, vīri! Ziemām mums visiem baznīcā būs silti – gan lieliem, gan maziem!

Bildes šeit.
BPI Ziemas Drafts Purmsātos 2015

6-8.februārī Purmsātu Internātpamatskolā (Priekules novadā) notika nometne džekiem BPI ZIEMAS DRAFTS KURZEMĒ ar moto: Mēs nemeklējam pareizos, bet aicinātos. Mēs nemeklējam ērtos, bet drosmīgos. Mēs nemeklējam pārgudros, bet atbildīgos. Mēs nemeklējam tos, kas prot tikai pasūtīt, bet grib būt sūtīti!

Par šo pasākumu vairāk lasiet šeit.
Tēvu un dēlu ekspedīcija 2014

No 18.-20.jūlijam Priekules baptistu draudze sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību jau trešo gadu organizēja “Tēvu un dēlu” ekspedīciju ar kanoe laivām, lai pavadītu kopā kvalitatīvu laiku – ar to domāts, ka tētis velta visu savu uzmanību savam dēlam ne tikai dažas minūtes dienā, bet visu ceļojuma laiku.

Par šo pasākumu vairāk lasiet šeit.
BPI Ziemas Drafts Purmsātos 2014

Viens no puišu piedzīvojumiem bija „BPI Dienvidkurzemes Ziemas Drafts” 2014. gada martā ar moto: Mēs nemeklējam pareizos, bet aicinātos. Mēs nemeklējam ērtos, bet drosmīgos. Mēs nemeklējam pārgudros, bet atbildīgos. Mēs nemeklējam tos, kas prot tikai pasūtīt, bet grib būt sūtīti! Par Ziemas Draftu vairāk lasiet šeit.


Vīru brokastis ar ASV draugiem

Vīri no Makgregora baptistu draudzes savas misijas nedēļas ietvaros 2013. gada septembrī sestdienas garās brokastis ieturēja kopā ar draudzes vīriem un citiem draugiem (tikmēr sievām citā vietā bija savas brokastis). Makgregoriešu pārstāvis Stīvs Česnats, kas ir daudzus gadus strādājis par pavāru, bija noorganizējis arī brokastu gatavošanu (ceptas olas), vīri paši arī grieza dārzeņus brokastīm. Nesteidzīgās brokastis pavadīja vīru sarunas, stāsti, kā arī Sema ģitārspēle. Vairāk bildes šeit.


Tēvu un dēlu ekspedīcija 2013


Viens no vīru piedzīvojumiem bija laivu ekspedīcija 2013. gadā. Kopā bijām 10 vīri, 11 zēni, 5 jaunieši. Jaunākajiem 4 gadi, vecākajiem pāri 50. Visiem neaizmirstams piedzīvojums. Par tēvu un dēlu laivu ekspedīciju vairāk lasiet šeit.


Tēvu un dēlu ekspedīcija 2012

Ir iesākusies tradīcija – tēvu un dēlu kopīga ekspedīcija ar laivām – neaizmirstams piedzīvojums. Bildes skatiet – šeit.

Comments are closed.

Priekules baptistu draudze


Mēs mācāmies īstenot to, ko Dievs ir pateicis par draudzi.

Pielūgsme - ieved cilvēkus tuvākās attiecībās ar Dievu. Šīs attiecības kristietim dod piepildījumu un dziedināšanu. Dieva pielūgsme un slavēšana nav atkarīga no mūsu garastāvokļa, emocijām vai gatavības Dievu slavēt. Dievam pienākas gods, neatkarīgi no mūsu stāvokļa.

Evaņģelizācija - Labās Vēsts līdzdalīšana visiem cilvēkiem. Draudze pastāv, lai liecinātu pasaulei par jaunu dzīvi Kristū. Ir divas lietas, kuras nebūs iespējamas Debesīs: grēkot un stāstīt pazudušiem par Kristu. Kāpēc Dievs mūs ir nolicis šajā pasaulē? Jēzus sacīja: "Lai pasaule ticētu, ka Tu mani esi sūtījis"

Pieaugšana – draudze pastāv, lai tās locekļi mācītos. Kristieša pieaugšanas mugurkauls ir Bībeles lasīšana, lūgšana, mācīšanās un pielietošana dzīvē.

Kalpošana – draudze pastāv, lai apliecinātu Dieva mīlestību līdzcilvēku vajadzībās. Katrs draudzes loceklis ir NOZĪMĪGS. Katram draudzes loceklim ir savs UZDEVUMS. Katra uzdevums ir SVARĪGS.

Sadraudzība - draudze pastāv, lai stiprinātu viens otru kā garīga ģimene. Jaunajā Derībā ir vismaz 55 pavēles, kuras var izpildīt tikai sadraudzībā ar citiem: Mīliet viens otru; nesiet viens otra nastas; iedrošiniet viens otru; piedodiet viens otram, u.tml.