Vasaras Bībeles skola 2015 “Ķēniņvalsts klints”

Vasaras Bībeles skola bērniem, kas ilga no 8.-11.jūlijam, ir noslēgusies ar smiekliem, jautrību, jauniem draugiem un skaistiem piedzīvojumiem! Bībeles skolu baptistu draudze Priekulē organizē jau sesto vasaru. Pasākuma norisē iesaistījās daudz brīvprātīgo – jaunieši, skolotāji, citi kalpotāji. Katru gadu skolai ir cita tēma, iepriekš ir bijušas tēmas par kovbojiem, indiāņiem, Austrāliju, Meksiku un Ņujorku. Šogad tās bija četras pārsteigumiem bagātas dienas par tēmu „Ķēniņvalsts klints”, kas ietvēra izglītojošas aktivitātes par to, kas cilvēku dara stipru, Bībeles stāstu ceļojumu, radošas darbnīcas, izzinošus eksperimentus, našķu gatavošanu, dziesmu dziedāšanu un sporta aktivitātes. Īpašs viesis šī gada pasākumā bija ķēniņš un ķēniņiene, kas uzraudzīja savu karalisko galmu – atnākušos bērnus, no to vidus katru dienu tika iecelti arī savi bruņinieki un galma dāmas, kas palīdzēja ķēniņam un ķēniņienei viņu karaliskajās gaitās.

Bībeles skolas eksperimentu tornī notika neparasti eksperimenti, – tika peldināti apelsīni, viena uz otra liktas 10 naglas (uzmini nu, kā to var izdarīt?) u.c. Eksperimentus bērni vēroja ļoti ieinteresēti, uzdodot daudz jautājumu un izsakot savus secinājumus.

Katru dienu notika sporta aktivitātes, kur bērni varēja izskrieties, sacensties komandu stafetēs, kā arī mācīties gan uzvarēt, gan zaudēt. Nodarbību beigās bērni devās mājup ar misijas uzdevumu – izdarīt kādu labu darbiņu ģimenē.

Noslēguma dienā uz ģimeņu pēcpusdienu tika aicināti arī bērnu vecāki. Bērni sniedza priekšnesumus, un vecāki varēja vairāk uzzināt par Bībeles skolā piedzīvoto. Šo pasākumu īpašu padarīja noslēguma pārsteigums – piepūšamās atrakcijas lielākiem un mazākiem bērniem. Ģimeņu pēcpusdienā bērni varēja arī izbraukt ar velokartu, kā arī kopā ar vecākiem baudīt uzkodas un popkornu. Vairākas stundas aizritēja smieklos un sarunās.

Kopā piedalījās vairāk kā piecdesmit bērnu. Paldies Dievam par kuplo bērnu pulciņu, skolotājiem un citiem kalpotājiem, kā arī sauli, mākoņiem un pavisam nelielo lietu (kas nepavisam nekavēja baudīt Bībeles skolas piedzīvojumus)! Paldies Priekules novada pašvaldībai, kas projekta „Paplašini robežas” ietvaros atbalstīja šīs aktivitātes!

Bildes skatiet šeit.


Comments are closed.