Bāreņu svētdienas dievkalpojums

6.novembrī draudzē atzīmējām Bāreņu svētdienu. Dievkalpojumā viesojās mūziķe un vairāku dziesmu autore Marika Gavrona no Rojupes, Prieka Vēsts draudzes. Marika dalījās liecībā, kā viņa piedzīvo Dievu un saņem jaunus dziesmu tekstus un melodijas no Dieva. Vēl dievkalpojumā viesojās mūsu puiši, kuri ir kalpojuši Priekulē un tagad kalpo Rīgā un Rojā, – Valters Siksna un Kārlis Kleinhofs Prūsis. Vēl dievkalpojumu ar savām dziesmām brīnišķīgi kuplināja mūziķi Gregors Jānis Mažis un Liene Atvara.

Dievkalpojuma tēmā bija saprotams, ka cilvēks tā īsti sāk dzīvot tikai tad, kad sāk dot no sevis: laiku, enerģiju, talantus, radošās spējas, resursus, uzticību un pateicību. Dievs rūpējās par atraitnēm un bāreņiem, lietojot cilvēkus, kuri ir nolēmuši savu dzīvi ieguldīt citos cilvēkos.

Dievkalpojuma izskaņā bija iespēja izdarīt no jauna savā dzīvē izvēli par labu Dievam. Katrs varēja izvērtēt, kur viņš ir attiecībās ar Dievu un ka varbūt ir pienākusi diena dzīvē, kad dzīvot paklausībā uz Dievu. Un noteikti tāda cilvēka dzīvē un sirdī vieta ir bārenim, kurš ir bez vecākiem, – tas viens no 1800 bērniem, kuri atrodas Latvijas iestādēs bāreņiem.

Mūsu puiši aizlūdza par draudzi, par bāreņiem Latvijā, par vadītājiem un Kalētiem, kur pēcpusdienā mēs devāmies iepriecināt 11 audžuģimenes, kurās kopā ir 26 bērni.

Bildes no dievkalpojuma, lūdzu, skatieties šeit.


Comments are closed.