Jau ceturtā Sporta diena Venstpilī


Svētdienas skolu sporta diena Ventspilī notika jau ceturto reizi! Šogad bija īpaši daudz komandu – 15 komandas, kuras sabraukušas no dažnedažādām Latvijas vietām! Citi – liekas, ka komandu nokomplektējuši mēnesi pirms pasākuma, bet citi atzīst, ka katru nedēļu notiek treniņi un viņi jau visu gadu gatavojas šim pasākumam! Prieks, ka kaut kas sākumā tik mazs un nedrošs ir izaudzis par kaut ko tik lielu un spēcīgu! Jau ceturtā ikgadējā sporta diena, un ir bērni, komandas un treneri, kuri paralēli svētdienas skolas nodarbībām visu gadu cītīgi gatavojas šim pasākumam!

Visas 15 komandas sacentās vairākos sporta veidos – handbolā, basketbolā, futbolā un tautas bumbā! Ja jums liekas, ka šajā sporta dienā emocijas un sajūtas nav tādas, kādas ir skatoties kā “lielie” spēlē, tad jūs kļūdaties! Jo arī bērniem viss ir pa īstam! Tiesnesis nepiekāpjas bēdīgajiem stāstiem par to, ka it kā kaut kas nebija godīgi, līdzjutēji jūt līdzi un kliedz, kad zaudē punktu vai tieši pretēji – apskaujas un smaida ar visplatākajiem smaidiem, kad punkts ir iegūts! Šī nu ir viena no tām dienām, kur Tu tik skaidri ieraugi un iemācies – ka kaut kur zaudē, kaut kur vinnē, bet tāpat – visi ir draugi un dienas beigās Tev jau īsti vairs nav atšķirība – vai esi palicis 7. vai 8. vietā, jo esi ieguvis vēl vienu vērtīgu dienu savā dzīvē! Un kur nu vēl labāk noslēgt šo spraigo dienu kā ar laisku un jautru atpūtu Ventspils ūdens piedzīvojumu parkā!

Kā jau katrā sporta pasākumā, tad arī šajā ir kādi, kuri uzvar! “Svētdienas skolu sporta diena 2016 Ventspilī” vietu sadalījums kopvērtējumā:

3. vieta – Liepājas baptistu Pāvila draudze.
2. vieta – Āgenskalna baptistu draudze (B komanda).
1. vieta – Priekules baptistu draudze.

Tik ļoti liels prieks par to, ka Dievs ar uzvaru atalgoja priekulniekus. Puiši kopā ar Guntaru visa gada garumā bija sportojuši un trenējušies, mācījušies par komandas veidošanu, noliekot malā savu ego. Savukārt meitenes pievienojās tikai sacensībās un ļoti saliedēti iekļāvās komandā, šeit Prieks un pateicība Dievam par piedzīvojumiem pilno dienu, kurā tika pārbaudīti savi spēki, paļāvība uz Dievu, un komandas atbalsts.

Paldies organizatoriem!
Sagatavots pēc vbd.lv

Vairāk bilžu skatiet šeit.


Comments are closed.