Jauniešu nometne “Vienmēr virsotnē” 2021

No 3. līdz 7. augustam Jūrmalciemā jau astoto gadu notika draudzes jauniešu vasaras nometne. Šajā vasarā nometnē piedalījās 30 jaunieši, no kuriem lielākā daļa bija no Priekules un novada.

Šī bija īpaša nedēļa, kurā Dievs vadīja, iepriecināja un bagātīgi svētīja. Katru dienu iesākām ar kopīgām sapulcēm, slavējot Dievu, klausoties liecības un, protams, spēlējot kādas spēles. Piedalījāmies dažādās radošajās darbnīcās – gleznojām ar stikla krāsām, batikojām tkreklus un taisījām aproces. Neizpalika arī dažādas lielās aktivitātes kā ‘’pupiņspēle’’, karogi, filmu vakars, arī skotu dejas un nakts trase. Šogad īpašā cieņā bija volejbols, kuru spēlējām katrā brīvā brīdī. Trešajā nometnes dienā devāmies pārgājienā, daloties puišu un meiteņu laikā. Katru vakaru tikāmies uz ‘’vakara sapulcēm’’ pēc kurām dalījāmies mazajās grupās, lai pārrunātu dzirdēto. Nometnes pēdējā vakarā jaunieši izgāja labirintu un devāmies uz slavēšanas vakaru Jūrmalciema baptistu baznīcā.

Esam pateicīgi Dievam par šo piedzīvojumu un Viņa brīnumu darbiem!
Paldies mūsu draudzes māsām un brāļiem, kuri iesaistījās un palīdzēja ar visiem praktiskajiem darbiņiem, īpaši paldies mūsu virtuves komandai!! Un, protams, lielais paldies arī vadītāju komandai! Dievs mūs ir patiesi īpaši vadījis šajā vasarā.

/Marta Roga/

Bildes šeit.


Comments are closed.