Draudzes dienas 2013

No 19. līdz 21. jūlijam notika Priekules baptistu draudzes dienas, kuru ietvaros uzņēmām ciemiņus, dziedājām, spēlējām, sportojām, mācījāmies un atpūtāmies. Mūsu īpašie viesi bija misionāre Kristīne Ēce ar savu vīru, kuri pabijuši vairāk kā 20 valstīs, kalpojot cilvēkiem, stāstot par Dievu. Pats nopietnākais un atbildīgākais ciemiņu misionāru sniegtais fakts ir tas, ka kopumā 24% pasaules iedzīvotāju (tātad katrs ceturtais cilvēks) nekad nav dzirdējuši par Dievu un Viņa glābjošo vēsti caur Jēzu Kristu.

Ciemos bija ieradušās arī Brazīlijā, Rinkonas misijā dzimušās latviešu misionāres Velta Kaģis un Ondina Kreplina. Abām kundzēm jau pāri 70 un viņas pirmo reizi ciemojās Latvijā. Veltas tēvs dzīvojis Priekulē. Kundzes stāstīja par latviešu baptistu kalpošanu Rinkonā, Bolīvijā un aicināja braukt misijā, lai Bolīvijā kalpotu vietējiem iedzīvotājiem.

Vairāk par viņu ceļojumu no Bolīvijas uz Latviju šeit.

Draudzes dienu ietvaros bija organizētas arī dažādas aktivitātes – foto orientēšanās pa Priekuli, kur dalībniekiem bija jāatrod 20 objekti pēc bildēm; pasākums „Dieva dāvana man”, jeb, kā tautā saka, talantu šovs, kurā atklājām, ka mūsu starpā ir muzicējoši, dziedoši un stāstoši talanti.

Svētdienā pēc dievkalpojuma bija jauno puišu un vīru sacensības, kurās notika akmeņu un ūdens kannu nešana, bluķa mešana, riepu velšana, ķerras stumšana un automašīnas vilkšana. Sacensības pierādīja, ka vīri ir izaicinājuma pilni, pusaudži ir nenogurdināmi, un Dievs ir devis spēku, lai to lietotu pareizi, rūpējoties par saviem mājas ļaudīm un palīdzot draudzei un pilsētai.


Comments are closed.