Aizvadīts labdarības tirdziņš Priekulē

Aizvadīts ģimenisks, radošs un jautrs labdarības tirdziņš ar mērķi iepriecināt priekulniekus un savākt līdzekļus vairāku Priekules novada mazturīgo daudzbērnu ģimeņu finansiālam atbalstam. Labdarības tirdziņš ir draudzes Māmiņskolas izauklēta ideja. Daudzus gadus tas ir noticis draudzes ietvaros, bet šogad tas jau otro reizi tika organizēts novada mērogā Priekules kultūras namā, turklāt jau vairākās zālēs.


Tirdziņā varēja iegādāties Adventa vainagus, apsveikumu kartītes, daudz ko citu ģimenei un mājai noderīgu. Bija popkorns, saldējuma kokteiļi, poniji, loterija, darbojās kafejnīca, kā arī dažādas darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, kur daudzi labprāt iemēģināja savu roku dažādās prasmēs. Arī vīriem bija, ko darīt – varēja izmēģināt naglu sišanu bluķī, kas raisīja lielu interesi un sacensības garu. Bērniem bija iespēja izjāt ar poniju. Īpašu atsaucību guva Masku darbnīca, kur tirdziņa apmeklētājiem bija iespēja sev piemērīt dažādus tēlus. Atribūtus izvēlēties palīdzēja atraktīvie tirdziņa rūķi.

Paldies visiem, kas atbalstīja šo pasākumu, to apmeklējot, ziedojot savu laiku, enerģiju, prasmes, līdzekļus, zeķes, cimdus, rotas, ābolus, medu, ķiplokus, saldumus un vēl daudz ko citu!!!

Paldies Dievam un atsaucīgajiem ziedotājiem – tirdziņā kopā tika savākti 960 EUR !!!

Ceram tuvākajās nedēļās vēl pārdot atlikušās kartiņas, zeķītes u.c., lai savāktu apaļo ciparu 1000 EUR! Ģimenes tiks izvēlētas pēc novada Sociālā dienesta ieteikumiem, kam iepriecinājums un reāls atbalsts šobrīd nepieciešams visvairāk!

Bildes skatiet šeit.


Comments are closed.