Labdarības tirdziņš 201626.11.2016. Priekules kultūras namā notika ikgadējais labdarības tirdziņš ar radošajām darbnīcām. Tajā varēja iegādāties Adventa vainagus un daudz ko citu ģimenei un mājai noderīgu, kā arī dāvināšanai. Darbojās kafejnīca, kā arī dažādas radošās darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, kur daudzi labprāt iemēģināja savu roku.

Tirdziņa organizatori pateicas visiem, kas atnāca, darbojās, iepirkās, ziedoja, kalpoja pie galdiem, darbnīcās, kafejnīcā un citur! Paldies tiem, kas atnāca, dalīja savus smaidus un iedrošināja citus! Paldies tiem, kas aizlūdza par tirdziņu, tā kalpotājiem un apmeklētājiem!

Labdarības tirdziņš ir Priekules baptistu draudzes Māmiņskolas izauklēta ideja. Daudzus gadus tas ir noticis draudzes ietvaros, bet jau ceturto gadu – Priekules kultūras namā. Liels gandarījums ir par to, ka labdarības tirdziņš ar darbnīcām ne tikai ir kļuvis par brīnišķīgu tradīciju, kuru katru gadu pilnveidot, bet arī par to, ka iesaistās arvien jauni kalpotāji, kas gatavi darboties tirdziņā un darbnīcās. Šīgada tirdziņā gūtie ieņēmumi un arī vēlāk saņemtie mērķziedojumi tiks izlietoti novada vientuļo senioru iepriecināšanai Ziemassvētkos.

Šajā gadā tirdziņa organizēšanā piedalījās baptistu draudze, evaņģēliski luteriskā, kā arī adventistu un vasarsvētku draudze. Draudzes piedalīsies arī novada senioru apmeklēšanā ar kādu iepriecinājumu, kas tiks sagādāts par tirdziņā iegūtajiem līdzekļiem.

Bildes skatiet šeit.


Comments are closed.