Pusaudžu dienas “Vienmēr virsotnē-4″

Jau ceturto gadu – ar mūsu draudzes jauniešu inicatīvu un Priekules pašvaldības atbalstu no 12. līdz 16.jūlijam Jūrmalciemā norisinājās pusaudžu piedzīvojumu dienas – “VIENMĒR VIRSOTNĒ – 4’’. Šogad kopā tika pulcināti vairāk kā 50 pusaudži no Priekules novada un apkārtnes.
Pašā piedzīvojumu dienu sākumā – pirmajā naktī mūs pārsteidza lietus, šoreiz ne tāds viegls, bet gan ļoti, ļoti stiprs, taču tas nebija stiprāks par dalībnieku un vadītāju ticību. Jau otrās dienas pēcpusdienā mūs priecēja saule un biezās jakas varējām mest malā. Otrajā vakarā dalībnieki saņēma uzdevumu – doties meklēt apslēptos dārgumus. Katra grupa saņēma karti un mūsu nakts pārgājiens varēja sākties. Neizpalika arī talantu šovs, kurā šogad īpašie viesi bija ielu vingrotāji, kuri ar saviem priekšnesumiem pārsteidza dalībniekus. Šajā gadā pielūgsmes vakarā pusaudži varēja dzirdēt īpašus viesus – Andreju PIECI-O un Kintiju Tkačuku, iespējams tā bija pirmā reize, kad kādi no pusaudžiem dzirdēja kristiešu repu. Ciemos bija arī Kaspars Jonass, kurš vadīja pielūgsmi.

Kā jau katru gadu – arī šogad spēle ‘KAROGI’ bija nr.1. Pēdējā piedzīvojumu dienu rītā pusaudži cēlās astoņos, lai pēdējo reizi visi kopā spēlētu šo spēli. Neizpalika gājieni uz jūru, smilšu skulptūru celšana, futbols, volejbols, kartupeļi. Pusaudži mācījās būt komandā – domāt un rīkoties kā komandai, uzticēties un pakļauties, nevis – katrs par sevi, bet visi kopā.

Šis gads mūsu sirdīs paliks atmiņās ar to, ka noslēgumā varējām svinēt kristības. Redzēt to kā Kristus ir strādājis pie šo jauniešu sirdīm, ir neizprotami skaisti. Piedzīvojumu dienu noslēgumā mēs svinējām un priecājāmies, jo Jēzus, taču ir izglābis mūs visus! Protams, šis pasākums nevarētu notikt bez mūsu superīgās komandas! Kurš gan būtu domājis, ka šogad komanda tiks pulcināta no visām Latvijas malām? Tā nu apvienojās – Bauska, Rīga, Jelgava, Aizpute, Liepāja, Kalēti, Mazgramzda, kā arī mūsu PRIEKULE – un kopā mēs to izdarījām! Un vislielākais PALDIES – mūsu DIEVAM! Ar pavisam pozitīvām emocijām pusaudžu šīs vasaras lielais piedzīvojums ir noslēdzies! PALDIES JUMS VSIIEM!

Marta Roga

Bildes no nometnes šeit.


Comments are closed.

Priekules baptistu draudze


Mēs mācāmies īstenot to, ko Dievs ir pateicis par draudzi.

Pielūgsme - ieved cilvēkus tuvākās attiecībās ar Dievu. Šīs attiecības kristietim dod piepildījumu un dziedināšanu. Dieva pielūgsme un slavēšana nav atkarīga no mūsu garastāvokļa, emocijām vai gatavības Dievu slavēt. Dievam pienākas gods, neatkarīgi no mūsu stāvokļa.

Evaņģelizācija - Labās Vēsts līdzdalīšana visiem cilvēkiem. Draudze pastāv, lai liecinātu pasaulei par jaunu dzīvi Kristū. Ir divas lietas, kuras nebūs iespējamas Debesīs: grēkot un stāstīt pazudušiem par Kristu. Kāpēc Dievs mūs ir nolicis šajā pasaulē? Jēzus sacīja: "Lai pasaule ticētu, ka Tu mani esi sūtījis"

Pieaugšana – draudze pastāv, lai tās locekļi mācītos. Kristieša pieaugšanas mugurkauls ir Bībeles lasīšana, lūgšana, mācīšanās un pielietošana dzīvē.

Kalpošana – draudze pastāv, lai apliecinātu Dieva mīlestību līdzcilvēku vajadzībās. Katrs draudzes loceklis ir NOZĪMĪGS. Katram draudzes loceklim ir savs UZDEVUMS. Katra uzdevums ir SVARĪGS.

Sadraudzība - draudze pastāv, lai stiprinātu viens otru kā garīga ģimene. Jaunajā Derībā ir vismaz 55 pavēles, kuras var izpildīt tikai sadraudzībā ar citiem: Mīliet viens otru; nesiet viens otra nastas; iedrošiniet viens otru; piedodiet viens otram, u.tml.