Pusaudžu dienas “Vienmēr virsotnē-4″

Jau ceturto gadu – ar mūsu draudzes jauniešu inicatīvu un Priekules pašvaldības atbalstu no 12. līdz 16.jūlijam Jūrmalciemā norisinājās pusaudžu piedzīvojumu dienas – “VIENMĒR VIRSOTNĒ – 4’’. Šogad kopā tika pulcināti vairāk kā 50 pusaudži no Priekules novada un apkārtnes.
Pašā piedzīvojumu dienu sākumā – pirmajā naktī mūs pārsteidza lietus, šoreiz ne tāds viegls, bet gan ļoti, ļoti stiprs, taču tas nebija stiprāks par dalībnieku un vadītāju ticību. Jau otrās dienas pēcpusdienā mūs priecēja saule un biezās jakas varējām mest malā. Otrajā vakarā dalībnieki saņēma uzdevumu – doties meklēt apslēptos dārgumus. Katra grupa saņēma karti un mūsu nakts pārgājiens varēja sākties. Neizpalika arī talantu šovs, kurā šogad īpašie viesi bija ielu vingrotāji, kuri ar saviem priekšnesumiem pārsteidza dalībniekus. Šajā gadā pielūgsmes vakarā pusaudži varēja dzirdēt īpašus viesus – Andreju PIECI-O un Kintiju Tkačuku, iespējams tā bija pirmā reize, kad kādi no pusaudžiem dzirdēja kristiešu repu. Ciemos bija arī Kaspars Jonass, kurš vadīja pielūgsmi.

Kā jau katru gadu – arī šogad spēle ‘KAROGI’ bija nr.1. Pēdējā piedzīvojumu dienu rītā pusaudži cēlās astoņos, lai pēdējo reizi visi kopā spēlētu šo spēli. Neizpalika gājieni uz jūru, smilšu skulptūru celšana, futbols, volejbols, kartupeļi. Pusaudži mācījās būt komandā – domāt un rīkoties kā komandai, uzticēties un pakļauties, nevis – katrs par sevi, bet visi kopā.

Šis gads mūsu sirdīs paliks atmiņās ar to, ka noslēgumā varējām svinēt kristības. Redzēt to kā Kristus ir strādājis pie šo jauniešu sirdīm, ir neizprotami skaisti. Piedzīvojumu dienu noslēgumā mēs svinējām un priecājāmies, jo Jēzus, taču ir izglābis mūs visus! Protams, šis pasākums nevarētu notikt bez mūsu superīgās komandas! Kurš gan būtu domājis, ka šogad komanda tiks pulcināta no visām Latvijas malām? Tā nu apvienojās – Bauska, Rīga, Jelgava, Aizpute, Liepāja, Kalēti, Mazgramzda, kā arī mūsu PRIEKULE – un kopā mēs to izdarījām! Un vislielākais PALDIES – mūsu DIEVAM! Ar pavisam pozitīvām emocijām pusaudžu šīs vasaras lielais piedzīvojums ir noslēdzies! PALDIES JUMS VSIIEM!

Marta Roga

Bildes no nometnes šeit.


Comments are closed.