Valters un Kārlis dodas kalpošanas misijā

28. augusta svētdiena Priekules draudzei bija īpaša. Visbiežāk mēs priecājamies, kad kaut ko saņemam. Prieku sagādā dāvanas, pārsteigumi, cilvēki, kuri ierodas ciemos. Taču vēl var priecāties tad, kad kaut ko vērtīgu var dot citiem.

Kārlis Kleinhofs-Prūsis Priekules baptistu draudzē pavadīja vienu gadu. Tas bija kā kalpošanas prakses laiks. Tagad Kārlis dodas tālāk uz Roju, kur kopā ar komandu veidos jaunu draudzi.
Valters Siksna ir mūsu jaunietis, kurš izaudzis tepat Priekulē. Taču tagad arī viņš dodas kalpošanas praksē uz Rīgu, kur kalpos Rīgas Semināra baptistu draudzē un iesaistīsies jaunu draudžu dibināšanā.

Puiši saņēma simboliskas dāvanas. Kārlis saņēma īstu kompasu. Kā simbols turēties uz “īstā kursa” un ja nu arī kādreiz nākas būt jūrā, lai var atrast ceļu uz mājām. Valters saņēma petrolejas lampiņu. Lai gaisma rāda ceļu tālāk. Ja nodziest gaisma, lai var atrast īsto ceļu uz mājām.

Paldies, vīri, par kalpošanu Priekulē un Dieva svētītus ceļus tālāk, pavairojot Kristus draudzi Latvijā un pasaulē! Vienmēr esiet gaidīti Priekulē!

Bildes šeit.


Comments are closed.