Ziemassvētku dievkalpojums bērniem

25.decembrī Priekules baptistu baznīcā pulcējās daudz bērnu kopā ar vecākiem un vecvecākiem, lai nosvinētu Pirmos Ziemassvētkus. Bērni kopā ar svētdienskolotājiem bija sagatavojuši īpašu svētku programmu – dzeju, dziesmas, Pirmo Ziemassvētku stāsta uzvedumu, kā arī drāmu par dāvanām un savu trūkumu un vainu atdošanu Jēzum. Uzvedumā piedalījās svētdienskolotāji, viņu palīgi, draudzes jaunieši un arī paši svētdienskolnieki, kur bija tērpušies kā ganiņi, Austrumu gudrie, kā mazas pūkainas aitiņas u.c.

Dievkalpojuma apmeklētājus priecēja svētdienskolas orķestris, kas bija pirmo reizi sapulcināts tieši uz Ziemassvētkiem un kurā skanēja trīs vijoles, divas ģitāras, mežrags, trīs flautas, divi saksofoni, akordeons, zvani un vēl, un vēl. Atklājās tādi Dieva doti talanti, par kuriem mēs kā draudze nemaz neesam zinājuši, – slava un pateicība Dievam!

Dievkalpojuma vidū visus klātesošos negaidīti pārsteidza rūķis-pastnieks sarkanā tērpā, kurš pēkšņi ieradās, velkot aiz sevis lielu vezumu. Šajā vezumā, kā atklājās, bija liela kaste, iesaiņota daudzās dāvanu papīru kārtās. Katru papīra kārtu atritinot, rūķis-pastnieks stāstīja, ko simbolizē katra no dāvanu papīru krāsām. Bērni un arī pārējie klātesošie ar nepacietību gaidīja, kas tad tiks izsaiņots no daudzajām dāvanu papīra kārtām. Izrādījās, ka kastē bija jauks un salds iepriecinājums bērniem Ziemassvētkos. Priecājamies, ka Ziemassvētku gaišumu sajuta un Labo Vēsti saņēma gan svētdienskolas, gan arī citu klātesošo bērnu ģimenes.


Comments are closed.